Pieluszka AIO (All-In-One)
Strona główna/Produkty/Pieluszka AIO (All-In-One)

Pieluszki z wycięciem na pępek i wiele innych modeli.

W sklepie Mommy Mouse kupisz ekologiczne i przyjazne dla skóry dziecka pieluchy wykonane z materiałów, które umożliwiają ich wielokrotne używanie. Misją firmy jest dostarczanie produktów, które są przyjazne dla środowiska i przyczyniają się do ograniczania powstawania plastikowych odpadów. Decydując się na pieluszki, które można prać, zmniejszacie swoje wydatki, jednocześnie troszcząc się o środowisko. Dbałość o naturę towarzyszy nam podczas całego procesu projektowania i szycia tak zwanych ekologicznych pampersów, jednak tym, co liczy się najbardziej, jest zdrowie i komfort Twojego dziecka. Dlatego używamy przyjaznych dla skóry, certyfikowanych materiałów, a krój pieluszek jest dostosowany do wieku i potrzeb najmłodszych użytkowników. Dla noworodków przygotowaliśmy serię pieluch z wycięciem na pępek, dla starszych dzieci wygodne otulacze, które nie krępują ruchów. Każdy produkt jest wykonany z najwyższą dbałością o szczegóły, a przy tym uszyty z materiałów o pięknych wzorach i kolorach.

Jak wielokrotnie używać pieluszki

Pieluszka składa się z kolorowej, wodoodpornej części PUL, do której jest doszyta część chłonna. Każdy produkt został bardzo dokładnie zaprojektowany. Część chłonną stanowi kieszeń, otwarta z przodu i z tyłu. Pozwala to wygodnie ułożyć wkład chłonny i przyspiesza wysychanie wnętrza pieluszki.

Pieluszka AIO (All-In-One)Wewnątrz znajdują się dwie warstwy bardzo chłonnej, niebielonej froty bawełnianej, do której doszyty jest długi wkład chłonny. Wkład chłonny przeszyty jest w trzech miejscach, które podpowiadają miejsca składania dla dziewczynki (jedno złożenie wkładu na środek pieluszki) i dla chłopca (dwukrotne złożenie wkładu do przodu pieluszki). Takie złożenia języka pozwalają na dowolne sterowanie chłonnością.  Skórę dziecka otula miękka, niebielona bawełna organiczna.

Pieluszka jest bardzo prosta w użytkowaniu, jak wskazuje nazwa: Wszystko w Jednym. Nie musimy dopasowywać wkładów chłonnych do pieluszki, dlatego pieluszka AIO jest idealna dla tatusiów, babć i niań. Sprawdzi się też doskonale w żłobku. Z pralki wyciągamy „gotową” pieluszkę.

Pierzemy: zgodnie z zaleceniami producenta detergentu do odzieży niemowlęcej

Wirowanie: do 1000 obr

Pieluszka AIO (All-In-One)Suszymy: rozłożone lub rozwieszone za uszko i panel na brzuszku w poziomie (ochroni to rozciągnie gumek)

Suszarka Bębnowa: dopuszcza się suszenie na delikatnym programie

Mokro od skóry dziecka (aby zapewnić dziecku komfort suchej skóry, można do środka pieluszki włożyć wkładkę Sucha Pielucha Polar lub Thermo)

Przeznaczona jest dla dzieci o wadze od 6,5kg do 16kg

Wśród produktów All in One znajdziecie różne modele pieluch, które możecie dopasować do wieku dziecka. Dla niemowląt polecamy pieluszki z wycięciem na pępek w pięknych, intensywnych kolorach, które sprawią, że przewijanie stanie się przyjemnością nie tylko dla maluszka.