Pieluszka Otulacz
Strona główna/Produkty/Pieluszka Otulacz

Pieluchy wielorazowe – dla osób dbających o zdrowie i ekologię

Pieluchy wielorazowe to nowatorski sposób pieluchowania dzieci i niemowląt. Stworzyliśmy go zaniepokojeni ilością plastikowych odpadów, które codziennie trafiają do naszego środowiska, a także w trosce o to, by delikatna skóra niemowląt nie była narażona na kontakt z podrażniającymi materiałami. Proponujemy różne modele pieluch wielorazowych, w tym komfortowe w użytkowaniu otulacze, w których umieszcza się wkłady chłonne. Taką pieluchę można wielokrotnie prać i suszyć, dlatego, jeśli chcecie zrezygnować z jednorazowych produktów na rzecz pieluch wielorazowych, potrzebnych Wam będzie jedynie kilka kompletów. Zachęcamy do przejrzenia oferty otulaczy dostępnych w Mommy Mouse. Proponujemy różne modele i rozmiary tak, aby bez trudu można było dopasować odpowiedni produkt do potrzeb dziecka.

Otulacze – jak używać pieluchy wielorazowej

Otulacz został zaprojektowany jako najbardziej ekonomiczna propozycja pieluchowania. Wystarczy kilka 5 – 6 szt. otulaczy i kilkanaście wkładów aby wygodnie pieluchować dziecko.

opis-otulacz-bigOTULACZ MM ma elastyczne wstawki PUL przy nóżkach podobnie jak pieluszka SIO, a przed bezpośrednim kontaktem skóry dziecka z Pulem chroni delikatna przewiewna siateczka. Jest bardzo zgrabny, a jednocześnie wyjątkowo chłonny. Dzięki swojej elastyczności przykrywa też większość dziennych formowanek OS na rynku.

Otulacz XL to propozycja pieluchy wielorazowej dla większych maluchów. Otulacz XL powstał z myślą wielorazowego pieluchowania dzieci w nocy. Jest szerszy i dłuższy od standardowego otulacza, zabezpiecza dzieci, które potrzebują dużą ilość wkładów chłonnych lub bardzo chłonną pieluszkę formowaną (formowankę).

To pielucha wielorazowa, do której wkłada się wkłady chłonne, pieluszki tetrowe lub pieluszki formowane (formowanki).  Nie ma wewnątrz napek spinających, ani kieszeni na wkłady. OTULACZ daje największą dowolność w wyborze wkładów chłonnych. Do otulacza XL możemy włożyć wszystko co ma właściwości chłonne.

Pieluszka Otulacz

Dzięki otulaczowi XL i dedykowanym wkładom, takim jak Junior czy Escort, każda noc starszaka będzie sucha i spokojna.

Otulacz XL podobnie jak otulacz One Size ma wewnątrz siateczkę i w zapięciu łapki Mommy Mouse no-crush system, dzięki któremu pieluszka nie zastawia odciśniętych śladów gumki na pleckach.

Pieluchy wielorazowe to doskonały pomysł, by zapewnić Waszemu dziecku komfort bez narażania środowiska naturalnego na powstawanie dużej ilości odpadów. Zachęcamy do ekologicznego pieluchowania, które pokochało już szerokie grono rodziców.