Podpaska wielorazowa, w odróżnieniu od jednorazowych produktów, nie zawiera żadnych chemicznych dodatków. Naturalna bawełna, coolmax lub izolujący wilgoć mikropolar w kontakcie ze skórą, nie podrażnia, nie wywołuje uczuleń ani odparzeń oraz zapewniają naturalną wymianę termiczną. Możliwość wielokrotnego prania i ponownego używania daje ekonomiczną i ekologiczną przewagę nad wariantami jednorazowego użytku. Brak jakichkolwiek chemicznych absorbentów wilgoci, substancji zapachowych ma pozytywny wpływ na zdrowie i kondycję kobiecej skóry oraz dróg rodnych. Nie zawierają żadnych substancji alergizujących .

 • Idealne dopasowanie do ciała poprzez wydłużony, anatomiczny kształt i odpowiednią grubość
  ochronę przed wyciekami-boczne osłonki
 • szybką i dokładną dystrybucję wilgoci,
 • izolację wilgoci , komfort suchej skóry
 • swobodne oddychanie skóry, termoregulacja
 • zminimalizowane ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych, nie zawierają chemicznych absorbentów wilgoci
 • łatwe i pewne mocowanie do bielizny,
 • gwarancję dyskrecji
 • wysoka chłonność
 • bezpieczna i ekologiczna warstwa kontaktowa ze skórą
 • certyfikat jakości materiałów

Ekologiczne podpaski higieniczne Femi Side to miękkie, oddychające oraz nieprzemakalne wkładki chłonne zapewniające kobietom dyskretną ochronę w wielu sytuacjach – połogu, menstruacji czy w przypadku problemów z kropelkowym – wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Produkty wielokrotnego użytku stanowią bardzo efektywną ekonomicznie i jakościowo alternatywę dla produktów jednorazowych. Mają różnorodne zastosowanie, a możliwość ponownego ich wykorzystania po wypraniu to również realna oszczędność w domowym budżecie.

 

         Ważne informacje dotyczące naszych produktów higienicznych!

W  produkcji naszych artykułów sanitarnych, takich jak podpaski, wkładki higieniczne oraz bielizna menstruacyjna wielokrotnego użytku – ponieważ naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu najwyższej jakości i bezpieczeństwa podczas korzystania z naszych produktów – stosujemy systemy  zabezpieczeń higienicznych.

Nasze zabezpieczenia higieniczne obejmują szereg środków mających na celu zapobieganie wszelkim potencjalnym zagrożeniom dla higieny i zdrowia. Nasze produkty są starannie projektowane i produkowane, z zachowaniem najwyższych standardów jakości oraz przestrzeganiem norm higienicznych i sanitarnych.

Ze względu na charakter higieniczny naszych produktów, nie możemy przyjąć zwrotów ani dokonać wymiany w przypadku, gdy opakowanie zostało otwarte , banderola zabezpieczająca lub produkt został uszkodzony po zakupie. Zgodnie z obowiązującą ustawą o prawach konsumenta, szczegółowe informacje na ten temat znajdą Państwo w naszym regulaminie firmy, który jest dostępny na naszej stronie internetowej.

Firma  Femi Side jest zobowiązana do zapewnienia najwyższej jakości i bezpieczeństwa naszych artykułów higienicznych, aby można było  korzystać z nich z pełnym komfortem i pewnością .

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9