1. Wypełnij formularz

Do produktów, które chcesz zwrócić dołącz wypełniony formularz zwrotu oraz dowód zakupu.

Zwracany produkt zapakuj w pudełko, owiń je w papier lub oklej taśmą. Nie używaj folii – chrońmy nasze środowisko 🙂

2. Wyślij paczkę

Wyślij paczkę, ze zwracanym towarem, na adres:

MM System Diapers
ul. Plac Kościuszki 7
32-640 Zator

3. Poczekaj na zwrot

Zwrot gotówki  zostanie dokonany na podany numer konta niezwłocznie, nie później niż w ciągu 14 dni od przyjęcia zwrotu.

Pamiętaj, że nie przymujemy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem lub paczkomatami,
a bezpośredni koszt odesłania zwracanego produktu ponosi kupujący.

INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi, mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy należy poinformować o swojej decyzji  w drodze jednoznacznego oświadczenia ( pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji.

Pamiętaj, że nie pryzmujemy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem lub paczkomatami a bezpośredni koszt odesłania zwracanego produkty ponosi kupujący.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Odpowiadają Państwo za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.