Pieluszka Kieszonka
Strona główna/Produkty/Pieluszka Kieszonka

To najłatwiejsze pieluchowanie, proste w użytkowaniu jak jednorazowa pielucha.

Do pieluszki kieszonki wkładamy wkłady chłonne i … całość zakładamy maluchowi

Po zmoczeniu lub zabrudzeniu pieluszki, wrzucamy do pojemnika na pranie i z szafki wyciągamy kolejną „zmontowaną” pieluszkę. Mamy do wyboru Mikropolarek „od pupy” dający poczucie suchości, materiał termoregulacyjny Thermo – Air o fakturze, która natychmiast odprowadza wilgoć od skóry dziecka i Silky Cotton (100% bawełna organiczna)

  1. Mikropolar zastosowany w pieluszkach Mommy Mouse posiada certyfikaty OEKO TEX Standard 100 i bluesign CERTIFICATE niezwykle ważne dla niemowląt. To wysokiej klasy mikropolar, który zapewnia poczucie suchości skóry dziecka równocześnie regulując temperaturę wewnątrz pieluszki.
  2. Materiał Thermo – Air, to polska dzianina stosowana przy produkcji wysokiej klasy odzieży sportowej. Ma właściwości oddychające i termoregulacyjne,   daje dziecku umiarkowane poczucie suchości. Dzięki swojej strukturze materiał natychmiast pochłania wilgoć i odprowadza ją do wkładu chłonnego. Thermo – Air jest propozycją dla dzieci, które gorzej znoszą polar przy skórze i doskonałym rozwiązaniem na lato, minimalizuje ryzyko odparzeń.
  3. SILKY COTTON – delikatna bawełna organiczna wyjatkowo miękka i delikatna-polecana zwłaszcza dzieciom, które żle znoszą syntetyczne materiały od skóry.
  4. Materiał zewnętrzny pieluszki PUL. Splot i rodzaj dzianiny został zaprojektowany i wyprodukowany dla Mommy Mouse wg. naszych wskazówek. Chcieliśmy osiągnąć najlepszy i niepowtarzalny PUL, który będzie z jednej strony miękko otulał dziecko, a jednocześnie będzie szczelny i zapewni pewność suchych ubrań maluszków…nie było to łatwe przedsięwzięcie.

Pieluszka kieszonka połączeniu z firmowymi wkładami chłonnymi stanowi doskonały, najłatwiejszy i oddychający sposób na pieluchowanie dzieci.