Jeśli czytasz ten tekst, to zapewne jesteś mamą, tatą, a może babcią lub dziadkiem… nieważne. Widocznie jesteś osobą odpowiedzialną i dbającą o dobro swojego maleństwa, bez względu na liczbę nieprzespanych nocy. Zależy Ci. Masz prawo być z siebie dumna/-y. Ale chwileczkę…

SzkoleniaMasz jeszcze prawo do niewiedzy na temat różnorodności i użytkowania artykułów do pielęgnacji Twojego szkraba. Marka Mommy Mouse dobrze rozumie, że możesz czuć się zagubiona/-y. Rozumie też, że działasz niepewnie, odkrywając świat na nowo – z perspektywy rodzica i dziecka. Dlatego pozwól poprowadzić się za rękę i skorzystaj z fachowej wiedzy praktyków z Mommy Mouse – zapisz się na wyjątkowe szkolenie pt. ABC PIELUCHY WIELORAZOWEJ, na którym krok po kroku pokażemy Ci, czym jest pielucha wielorazowa oraz jak poprawnie z niej korzystać.

Dalej masz obawy, co powiedzą inni? Nie martw się, bo każdy kiedyś zaczynał. My też byliśmy żółtodziobami. Obecnie, jesteśmy otwarci na potrzeby rodziców oraz chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Dzięki nam posiądziesz praktyczne umiejętności. Pamiętaj, że łączy nas wspólny cel – bezpieczeństwo i zdrowie dzieci. Jeśli chcesz, aby pieluszki wielorazowe nie miały przed Tobą tajemnic, to wypełnij poniższy formularz i… spotkajmy się na szkoleniu.

Czekamy na Ciebie!

Szkolenie odbywa się w trybie stacjonarnym w siedzibie MM System Diapers Pl. Kościuszki 7, Zator

WPISZ SIĘ NA LISTĘ
Powiadomimy Cię o najbliższym szkoleniu