Drodzy Rodzice,

święta coraz bliżej, a nasz myszkowy zespół intensywnie pracuje nie tylko nad rozwojem nowych produktów, ale także nad tym, aby jak najwięcej rodziców skorzystało z dedykowanych warsztatów poświęconych nauce prawidłowego pieluchowania. Dlatego korzystając z okazji, że czytacie tego maila, pragniemy zaprosić Was na mikołajkowe warsztaty pieluszkowe pn. ABC PIELUSZKI WIELORAZOWEJ 🎅!

A newborn baby is lying on a soft bed. Children’s emotions education.

Wydarzenie to powinno być ciekawą propozycją dla osób zaczynających przygodę z pieluszkami wielorazowymi oraz chcących ugruntować swoją wiedzę. Mamy tu na myśli młodych rodziców, którzy są przytłoczeni nowymi obowiązkami, jak również dla tych doświadczonych i zaprawianych w bojach, ale szukających alternatywy dla mainstreamowych pampersów. Dla babć i dziadków też 😉 Zobaczcie zatem co da Wam udział w warsztatach i dlaczego warto na nich być.

➡️ Czego nauczycie się na mikołajowych warsztatach pieluszkowych?

  • określania potrzeb swojego dziecka w zakresie pieluchowania;
  • prawidłowego zakładania różnych typów pieluszek wielorazowych;
  • optymalnego boosterowania pieluszek;
  • stosowania pomocnych akcesoriów, aby zwiększyć wydajność, komfort i praktyczność pieluchowania dziecka w zależności od sytuacji i miejsca.

➡️ Co zyskacie dzięki mikołajkowym warsztatom?

  • wiedzę, która pozwoli Wam działać samodzielnie;
  • umiejętności w zakresie prawidłowego pieluchowania;
  • pewność siebie w opiece nad dzieckiem lub dziećmi;
  • radość podopiecznych, którzy zyskają jeszcze większy komfort.

➡️ Gdzie i kiedy będą organizowane warsztaty?

Mikołajkowe warsztaty pieluszkowe odbędą się już 6 grudnia 2021 r. o godz. 10.00 w siedzibie MM System Diapers w Zatorze przy Placu Kościuszki 7. Z tym zastrzeżeniem, że termin może zostać dopasowany zgodnie z preferencjami zgłoszonymi przez uczestników. Ale spokojnie, w razie zmiany terminu, o wszystkim Was poinformujemy.

➡️ Jak się zapisać na mikołajkowe warsztaty pieluszkowe z MM?

Oczywiście przez formularz zgłoszeniowy, który już na Was czeka obok.

Naszym zdaniem takie spotkanie to świetna okazja nie tylko do nauki, ale także do poznania innych rodziców, wymiany cennych doświadczeń oraz znalezienia inspiracji w zakresie pieluchowania. To idealny prezent dla każdego rodzica, w sam raz na Mikołajki 2021!

Do zobaczenia na warsztatach! 👋

ZAPISZ SIĘ