O nas

Mommy Mouse to polski producent komfortowych pieluszek wielorazowych projektowanych wg autorskich pomysłów oraz wyróżniających się zastosowaniem naturalnych, ekologicznych i certyfikowanych materiałów przyjaznych dziecięcej skórze. Nasze produkty są doceniane przez rodziców w Polsce i Europie głównie za wysoką jakość oraz zapewnianie zdrowej, bezpiecznej i komfortowej ochrony na każdym etapie pieluchowania dziecka. A ponadto doceniamy miejsce, z którego pochodzimy – dlatego jesteśmy dumni, że:

 • Wspieramy lokalną gospodarkę
 • Dajemy pracę mieszkańcom Doliny Karpia
 • Nie szkodzimy środowisku naturalnemu – pieluszki szyjemy w Zatorze, w sąsiedztwie Obszaru Natura 2000 „Dolina Dolnej Skawy”

Jeśli szukasz solidnego i odpowiedzialnego producenta, który w swoich działaniach kieruje się wartościami, to kontaktując się z nami, będziesz o krok bliżej w realizacji swoich planów.

Polskie, ekologiczne pieluszki trafią do Twoich Klientów od razu!

Nieustannie rozwijamy ofertę pieluszek wielorazowych oraz artykułów dla dzieci i ich mam, więc współpracując z nami otrzymasz dostęp do bogatego asortymentu w korzystnych cenach, które idą w parze z wysoką jakością. Współpracujemy z wieloma sklepami – zarówno stacjonarnymi, jak i internetowymi – które zaopatrują się u nas w pieluszki i szeroką gamę akcesoriów dziecięcych.

Dropshipping z MommyMouse – łatwiejszy niż myślisz!

Wszyscy znają klasyczny model sprzedaży na linii producent – hurtownia – sklep – konsument. Natomiast dropshipping to nowoczesny i elastyczny model logistyczny, który idealnie sprawdza się w branży e-commerce. Nie potrzebujesz mieć magazynu, armii pracowników czy umów z firmami kurierskimi – wystarczy integracja Twojego e-sklepu z naszym systemem magazynowym, aby zlecenia zakupów płynące od Twoich Klientów były natychmiast realizowane przez nasz dział wysyłkowy. Wszystko odbywa się automatycznie w czasie rzeczywistym z zachowaniem pełnej transparentności procesu oraz wytworzeniem niezbędnej dokumentacji.

Sprzedajesz wieloma kanałami?

Nie ma sprawy! Jeśli prowadzisz sprzedaż nie tylko przez swój e-sklep, ale także za pośrednictwem znanych platform zakupów online jak np. Allegro, Amazon, eBay, Ceneo, Erli, Arena i inne, wystarczy, że opublikujesz ogłoszenia z naszymi produktami. A jeżeli któryś z nich znajdzie nabywcę, to zamówienie skieruj do nas – my zajmiemy się kompletacją, spakowaniem i wysyłką do Klienta. Ty dbasz o sprzedaż i marketing – my obsługujemy resztę procesu!

Poznaj 10 korzyści płynących z dropshippingu

 • Niski próg wejścia i szybkie rozpoczęcie działalności Twojego e-sklepu
 • Oszczędzasz czas i pieniądze na realizację spływających zamówień
 • Zyskasz wolne środki, które posłużą Ci do rozwoju biznesu
 • Płatność za towar następuje po otrzymaniu środków od Twoich Klientów
 • Automatycznie otrzymujesz szeroką, aktualną i fachowo opisaną ofertę produktową
 • Zapomnisz o stresującym, kosztownym i ryzykownym zatowarowaniu sklepu
 • Unikniesz zobowiązań kredytowych związanych z zatowarowaniem
 • Nie potrzebujesz inwestować w pojemne zaplecze lub magazyn
 • Nie musisz zatrudniać pracowników do prac magazynowo-wysyłkowych
 • Zyskasz zewnętrzną obsługę zwrotów i reklamacji

Zasady – jak rozpocząć sprzedaż w modelu dropshippingu z Mommy Mouse?

To proste! Kliknij TUTAJ i zarejestruj się na naszej platformie B2B dedykowanej partnerom, chcącym skorzystać z dropshippingu z Mommy Mouse.

Warunki ogólne

 • Aby zacząć z nami współpracę w modelu dropshippingowym musisz prowadzić działalność gospodarczą, podać dane swojej firmy oraz podpisać umowę partnerską . Na podany przez Ciebie adres e-mail wyślemy akceptację utworzenia Twojego konta B2B oraz link do pliku XML lub CVS z „feedem” produktów. Cała procedura trwa do 24h. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy podczas integracji swojego e-sklepu z naszą platformą B2B, nie zwlekaj, tylko od razu skontaktuj się z nami w celu uzyskania pomocy technicznej.
 • Integracja Twojego e-sklepu z platformą B2B Mommy Mouse jest bezpłatna.
 • Sugerowane ceny detaliczne możesz sprawdzić bez logowania – wystarczy przejść na stronę sklepu Mommy Mouse. Jeżeli chcesz mieć dostęp do cen hurtowych, uzyskaj od nas status Klienta Hurtowego i zaloguj się na swoje konto.
 • Sprzedaż i przekazanie zamówienia odbywa się automatycznie, ale to Ty musisz wystawić fakturę i przekazać ją Klientowi – najlepszym sposobem jest faktura elektroniczna, którą wyślesz do Klienta mailem. Kasa fiskalna nie jest wymagana. Za każdym razem fakturujemy zamówienia, stosując zasadę 1 zamówienie = 1 faktura.
 • W modelu dropshippingu nie ma prowizji. Oznacza to, że Ty kupujesz towar, a Mommy Mouse obsługuje całe zamówienie wraz z wysyłką do Klienta.
 • Zarówno nawiązanie, jak i zakończenie współpracy odbywa się na rozpoczęciu składania zamówień lub ich zaprzestaniu. Dobrą praktyką jest wysłanie prośby o dezaktywację konta B2B – najlepiej drogą mailową na adres: [email protected].
 • Jeśli korzystasz z naszej platformy B2B zawsze masz prawo do wykorzystania w swoim katalogu czy ogłoszeniach profesjonalnych zdjęć i opisów, które przygotowaliśmy. Pamiętaj też, że są one objęte prawami autorskimi, dlatego korzystaj z nich zgodnie z przeznaczeniem.
 • Działamy w oparciu o ogólne zasady obowiązujące w naszym regulaminie sklepu Mommy Mouse. Przeczytaj go oraz stań się świadomym i odpowiedzialnym partnerem.

 

Mommy Mouse & Dropshipping

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (MM System Diapers, 32-640 Zator, ul. Plac Kościuszki 7)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  Obsługa zamówień – logistyka – płatności

  • Realizacja zamówienia trwa najczęściej 48h i jest uzależniona o natężenia ruchu sprzedażowego oraz pory złożenia zamówienia przez Klienta. Kurierzy odbierają od nas paczki codziennie (dni robocze).
  • Oferowane przez Mommy Mouse formy płatności to:
   • przelew na konto
   • e-płatność przez Tpay
   • gotówka przy odbiorze osobistym w naszej siedzibie w Zatorze
  • Nie oferujemy wysyłek pobraniowych, a zamówienia wysyłamy tylko wtedy, gdy zostały w całości opłacone przez Klienta. Natomiast kalkulację kosztów wysyłki wykonujemy na podstawie wagi i gabarytów przesyłki .
  • Każda wysyłka jest płatna, a jej koszt w całości pokrywa Klient Twojego e-sklepu. Ale jednocześnie nie wymagamy minimum logistycznego – Klient zamawia co chce, ile chce i kiedy chce, a my realizujemy.
  • Realizujemy wysyłkę paczek poza granice Polski
  • Współpracujemy z firmą kurierską FedEx.
  • Nasi partnerzy dropshippingowi nie zaciągają żadnych zobowiązań finansowych, więc nie udzielamy pożyczek ani kredytów kupieckich. Cały proces sprzedaży i jego obsługi opiera się na zamówieniach składanych i opłacanych przez Klientów Twojego e-sklepu.
  • Jeżeli Klient nie odbierze paczki, to otrzymasz maila w tej sprawie, a Twoja paczka zostanie zwrócona. Odbiór takiej paczki odbywa się po dokonaniu opłaty za powrót lub przekazując etykietę logistyczną, lub osobiście. Warto dodać, że przesyłka w chwili wydania jej kurierowi przestaje być prawną własnością Mommy Mouse, więc od wspomnianego momentu wydania nie mamy już do niej prawa własności.

  Polityka rabatowa

  W Mommy Mouse obowiązuje jedna, prosta zasada: wszyscy partnerzy otrzymują stały rabat wynoszący -15% na wszystkie produkty. Bez progów obrotowych i innych ograniczeń.

  Reklamacje i zwroty

  Mommy Mouse wyróżnia się tym, że zapewnia pełną obsługę zwrotów i reklamacji składanych przez Twoich Klientów. Wystarczy, że Klient zgłosi chęć dokonania zwrotu lub reklamacji, a następnie odeśle do nas zakupiony produkt. Wtedy bez problemu przyjmiemy zwrot oraz wypłacimy Klientowi należną kwotę. Procedurę dokonywania zwrotów i reklamacji prowadzimy zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie. Więcej o zwrotach piszemy TUTAJ.

  Potrzebujesz więcej szczegółów nt. współpracy?

  Nie czekaj, tylko od razu skontaktuj się z nami telefonicznie pod nr 570 008 155 lub mailowo na adres: [email protected], aby pozyskać wszystkie niezbędne informacje na temat szczegółowych warunków nawiązania współpracy dropshippingowej. Jesteśmy elastyczni oraz doceniamy indywidualność, więc również dla Ciebie przygotujemy dobrą i przejrzystą ofertę na partnerskich zasadach – szytą na miarę potrzeb Twojego e-sklepu. Zapraszamy do współpracy