S-AIO to skrót od ang. Snap All-In-One, czyli „zepnij wszystko w jedno”.

Została  zaprojektowana specjalnie z przeznaczeniem dla dzieci w różnych fazach rozwojowych – z dbałością o najmniejsze szczegóły – w trosce o wygodę i bezpieczeństwo dzieci.

S-AIO ROYAL to pielucha bardzo dokładnie zaprojektowana, stanowi połaczenie wielu najlepszych cech wyselekcjonowanych z naszych pieluszek typu AIO, SIO i Kieszonka.

Pieluszka została przygotowana w  trzech rozmiarach – S, M, L – dostosowanych do wagi i budowy ciała dzieci na różnym etapie pieluchowania.

Część zewnętrzną stanowi wodoodporny PUL wyposażony w poziomy, pojedynczy rząd nap spinajacych oraz pionowy system nap do dokładniejszego dopasowania rozmiaru pieluszki.

Dodatkowo S-AIO ROYAL posiada w zestawie tzw. komplet rzepowy pozwalający na swobodną zamianę zapięcia z napy – w rzepy w zależności od potrzeb i preferencji rodzica.

Dwurodzajowe (dowolnie wymienne)  zapięcie pieluszki to komfortowe rozwiązanie dla najbardziej wymagających.

Część chłonną pieluszki stanowi długi, 3-członowy język, który pozwala na wygodne ułożenie wkładu chłonnego wewnątrz pieluchy przy jednoczesnym przyspieszeniu wysychania wnętrza pieluchy S-AIO. Zastosowanie możliwości spinania części wkładu wraz z pieluszką przy jednoczesnym swobodnym jego rozłożeniu pozwoliło uzyskać:

  • bardzo dobrą chłonność pieluszki bez potrzeby nadmiernego wypełniania jej wkładami
  • łatwość i dowolność  składania warstw chłonnych
  • wpięcie wkładu chłonnego gwarantujace stabilność powierzchni absorpcyjnej
  • możliwość sterowania boosterem chłonności
  • znacznie przyspieszony czas wysychania wkładu oraz wnętrza pieluszki.

W środku S-AIO ROYAL  znajduje się  warstwa bardzo chłonnej, niebielonej froty bawełniano-bambusowej  oraz niebielona, naturalna bawełna certyfikowana. Długi, prosty wkład chłonny przechodzący w kształt klepsydry z możliwością dopięcia dodatkowego boostera został połączony jednostronnie na stałe z pieluszką z możliowścią swobodnego wpięcia/wypięcia języka z drugiej strony.

3 warstwowy wkład chlonny skonstruowano w taki sposób ,aby uzyskać trzystopniowe-podstawowe złożenie jednocześnie pozwalając na swobodne sterowanie chłonnością poprzez możliwość wykonywania dowolnych składań poszczególnych odcinków wkładu.

Strona główna / Pieluszka S-AIO ROYAL

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3