Pieluszka SIO (Snap-In-One)
Strona główna/Produkty/Pieluszka SIO (Snap-In-One)

Pampersy wielorazowe – pieluszki przyjazne dla środowiska

Mommy Mouse proponuje nowatorskie podejście do przewijania dzieci. Sami jesteśmy rodzicami, dlatego doszliśmy do wniosku, że kupowanie jednorazowych pieluch, które po kilku godzinach noszenia trafiają do śmietnika, powiększając ilość plastikowych odpadów w naszym otoczeniu, nie jest korzystne ani dla dzieci, ani dla środowiska naturalnego.

Opracowaliśmy rozwiązanie, które jest w pełni ekologiczne, a przy tym zdrowe i komfortowe dla najmłodszych. Chcemy podzielić się z Wami ofertą tak zwanych pampersów wielorazowych. Pieluchy wieloorazowe, które możecie kupić w sklepie Mommy Mouse są wykonane z materiałów przyjaznych dla delikatnej skóry, nie powodujących odparzeń i podrażnień. Pampersy wielorazowe można prać w pralce. Dzięki temu wystarczy zaopatrzyć się jedynie w kilka kompletów pieluch i wkładów. Nie ma potrzeby ciągłych zakupów pieluszek jednorazowych, więc ograniczacie koszty i przyczyniacie się do ochrony środowiska naturalnego.

Dbamy o potrzeby dzieci w różnym wieku, dlatego w ofercie znajdziecie pampersy wielorazowe w różnych rozmiarach i wariantach. Każdy produkt został uszyty z dbałością o zdrowie najmłodszych i troską o środowisko. Nie zapomnieliśmy także o kwestiach estetycznych, dlatego możecie wybierać wśród różnych wzorów i kolorów, które sprawiają, że noszenie takich pieluch jest po prostu frajdą.

Pampersy wielorazowe – jak to się nosi

Pieluszka składa się z otulacza z systemowymi napkami, do których przypina się różne rodzaje wkładów.Sama pieluszka – otulacz została bardzo dokładnie zaprojektowana do zmieniających się potrzeb dziecka.

Ma kilka elementów elastycznych, które pomagają w dopasowaniu pampersa wielorazowego do zmieniającej się budowy dziecka. PUL został oddzielony od skóry dziecka kombinacją materiałów, które mają za zadanie utrzymać w pieluszce optymalną temperaturę i zapewnić doskonałą cyrkulację powietrza. Aby osiągnąć najlepsze warunki oddychalności pieluszki, do produkcji użyliśmy „ekspertów” w termoregulacji czyli materiałów, które wykorzystywane są w sportach ekstremalnych jednocześnie posiadające certyfikaty dla niemowląt tj. OEKO TEX Standard 100 i Bluesign CERTIFICATE. Ponadto:

  1. element elastyczny przy nóżkach ma za zadanie jak najlepsze ułożenie miękkich wkładów chłonnych między nóżkami malucha aby nie krępowały ruchów dziecka w nauce raczkowania i chodzenia
  2. połączenie materiału termoregulacyjnego z PULem, ma za zadanie z jednej strony zapewnić cyrkulację powietrza wewnątrz pieluszki a z drugiej wstawka z PUL ma ochronić otulacz przed zbyt szybkim zmoczeniem i pozwolić na ponowne użycie z kolejnym wkładem. Ma to duże znaczenie np. na spacerach, nie musimy zabierać ze sobą kilku kompletnych pieluszek, wystarczy wziąć 2 otulacze i kilka wkładów…i woreczek na zmoczone pieluszki
  3. podwójny rząd nap lepiej trzyma pieluszkę na bioderkach dziecka i w połączeniu z elastycznym elementem przy „łapkach” odciąża gumkę na plecach. Gumka na plecach ma za zadanie chronić ubranko przed wydostaniem się zabrudzeń, a nie trzymać pieluszkę na plecach. Dzięki temu gumka nie gniecie malucha w plecki.

Klapka z PUL na brzuszku ma za zadanie chronić ubranko przed zamoczeniem.

Zmieniając zwykłe pieluszki jednorazowe na pampersy wielorazowe Mommy Mouse, nie tylko ograniczycie wydatki i zadbacie o ekologię, ale przede wszystkim będziecie mieli pewność, że zdrowie i komfort Waszego dziecka są pod najlepszą opieką.