Wkład chłonny to „serce” każdej pieluszki wielorazowej – dobrze dobrany gwarantuje prawidłową funkcjonalność pieluchy i powodzenie wielopieluchowania.

W zależności od tego, jaki rodzaj pieluszki wybraliśmy dla naszego dziecka, należy odpowiednio uzupełnić wodoszczelny otulacz poprzez umieszczenie w nim właściwego wkładu absorpcyjnego.

W trosce o komfort noszenia i pielęgnację delikatnej skóry najmłodszych, przy szyciu wkładów chłonnych, używamy wyłącznie bezpiecznych, hipoalergicznych materiałów. W zależności od potrzeb możecie wybrać wkłady z domieszką włókna bambusowego, wkłady z mikropolaru czy bawełny.

Wszystkie wkłady chłonne powstają w siedzibie Mommy Mouse. Projektujemy je i szyjemy według autorskiego pomysłu, korzystając z wysokiej klasy materiałów charakteryzujących się wyjątkowo dużą chłonnością. Dbamy o zdrowie i komfort dzieci, jednocześnie przyczyniając się do ograniczenia ilości codziennie produkowanych śmieci.

Oferta MM obejmuje propozycje wkładów chłonnych, które są kompatybilne z systemami oferowanymi w Mommy Mouse, jak również wkłady uniwersalne, stosowane dla kilku typów pieluszek:

  • wkład Newborn z systemem NO-CRUSH;
  • wkłady proste w rozmiarach S, M, L – dostępne w wariantach: Thermo, Polar, Bamboo i Natura Line;
  • wkłady COVERS w rozmiarach S/M i L/XL – dostępne w wariantach Covers Cotton Organic i Covers Bamboo;
  • wkład chłonny do Otulacza SIO z dopinanym boosterem w rozmiarach S/M i L/XL – również dostępne w kilku rodzajach: Thermo, Polar, Bamboo i Natura    Line;
  • wkład SIO NIGHT-PLUS i SOFT;
  • wkład Sio TRAVEL w rozmiarach S/M oraz L/XL – w opcjach: Thermo, Polar, Bamboo, Silky Cotton i Cotton Organic;
  • wkład JUMBO w rozmiarach M i L;
  • wkład JUNIOR oraz wkładka PUL ESCORT.

Więcej na naszym blogu -> https://mommymouse.com.pl/pieluszkowe-abc/wklady-chlonne-co-do-czego-i-dlaczego/, https://mommymouse.com.pl/pieluszkowe-abc/rozmiary-pieluszek-i-wkladow-chlonnych-mommy-mouse/

Strona główna / Wkłady chłonne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Bamboo – Air

15,50 22,50 

Natura Line

19,50 25,00 

NIGHT PLUS

28,50