Wkłady chłonne do SIO/System

Strona główna/Produkty/Wkłady chłonne/Wkłady chłonne do SIO/System

Do pieluszki SIO/SYSTEM został zaprojektowany cały system wkładów chłonnych. Wkłady mają kształt klepsydry, o dużej powierzchni wchłaniania zarówno z przodu jak i z tyłu wkładu (uwzględniliśmy szczególne potrzeby chłopców).

Wkłady mają różne poziomy chłonności w zależności od zmieniających się wraz z rozwojem potrzeb maluszka. Od strony pieluszki mają dodatkową napkę pozwalającą na dopięcie dodatkowego wkładu boostera (booster SIO). Wkłady są tak zaprojektowane aby różne boostery SIO pasowały zarówno do wkładów klepsydrowych jak i do wkładów do pieluszki KIESZONKA. Można wszystkie rodzaje boosterów spiąć z różnymi wkładami klepsydrowymi jak i z wkładami do pieluszki KIESZONKA w zależności od potrzeb dziecka.

Proponujemy:

 1. SIO Thermo – Air
  wkłady szybkoschnące z mikrofibry zamkniętej w materiale termoregulacyjnym, dające dziecku umiarkowany komfort suchej pupy, dedykowane zwłaszcza na lato lub dla dzieci skłonnych do odparzeń, a nie lubiących uczucia mokrej pieluszki.
 2. SIO Polar – Air
  szybkoschnące wkłady mikrofibrowe z polarkiem, dające dziecku komfort suchej pupy.
 3. SIO Bamboo – Air
  bardzo chłonne szybkoschnące wkłady mikrofibrowe wzmocnione bambusem (mokro od pupy).
 4. SIO Night – Plus Wkład nocny
  wykonany z dwóch warstw bardzo chłonnej froty bambusowej i materiału termoregulacyjnego od spodu wkładu. Wkład posiada napy, do których dopina się wybrany wkład SIO. W ten sposób sami wybieracie, jaki wkład ma być od skóry dziecka, a dopinany wkład nocny ma ekstremalnie wzmocnić chłonność pieluszki. (Wkład najlepiej stosować w pieluszce SIO i otulaczu).