Do pieluszki SIO/SYSTEM został zaprojektowany cały system wkładów chłonnych. Wkłady mają kształt klepsydry, o dużej powierzchni wchłaniania zarówno z przodu jak i z tyłu wkładu (uwzględniliśmy szczególne potrzeby chłopców).

Wkłady mają różne poziomy chłonności w zależności od zmieniających się wraz z rozwojem potrzeb maluszka oraz rodzaju materiału użytego do skomponowania wkładu. Od strony pieluszki mają system nap pozwalający na wpięcie do dedykowanej pieluszki z systemu SIO. Dodatkowa napka pozwala na dopięcie boostera (dodatkowa warstwa chłonna). Booster można dopiąć do wkładu klepsydrowego jak i dołożyć do wkładów np. do pieluszki KIESZONKI czy OTULACZA – dla  UZASKANIA WIEKSZEJ CHŁONNOŚCI.

Proponujemy:

 1. SIO Thermo - Air
  wkłady szybkoschnące z *Dzianiny MAI-S ONE (MOMMY MOUSE ACTIV INSERT – SYSTEM ONE)zamkniętej w materiale termoregulacyjnym, dające dziecku umiarkowany komfort suchej pupy, dedykowane zwłaszcza na lato lub dla dzieci skłonnych do odparzeń, a nie lubiących uczucia mokrej pieluszki.
 2. SIO Polar - Air
  szybkoschnące wkłady z *Dzianiny MAI-S ONE (MOMMY MOUSE ACTIV INSERT – SYSTEM ONE)z dodatkiem polarku, dające dziecku komfort suchej pupy.
 3. SIO Bamboo - Air
  bardzo chłonne szybkoschnące wkłady z *Dzianiny MAI-S ONE (MOMMY MOUSE ACTIV INSERT – SYSTEM ONE)wzmocnione bambusem (mokro od pupy).
 4. SIO Night - Plus - wkład nocny
  wykonany z dwóch warstw bardzo chłonnej frotty bambusowej i materiału termoregulacyjnego od spodu wkładu. Wkład posiada napy, do których dopina się wybrany wkład SIO. W ten sposób sami wybieracie, jaki wkład ma być od skóry dziecka, a dopinany wkład nocny ma ekstremalnie wzmocnić chłonność pieluszki (wkład najlepiej stosować w pieluszce SIO i Otulaczu).
 5. SIO Night - Soft - wkład nocny
  wykonany z warstw *Dzianina MAI-S ONE zamkniętych w termoregulacyjnym, szybkoschnącym materiale ThermoMouse.
 6. Travel - klepsydrowe wkłady z systemem no-crush oraz dodatkowym boosterem
  wkład zawierający wewnętrzną warstwę wodoodpornego Pulu chroniącą przed przeciekaniem - o doskonałej chłonności warstw wewnętrznych składających się na powierzchnię chłonną. Ze względu na różnorodność materiałów użytych do produkcji dostępny w wersji:
  - Thermo - wkłady szybkoschnące z *Dzianiny MAI-S ONE (MOMMY MOUSE ACTIV INSERT – SYSTEM ONE) zamkniętej w materiale termoregulacyjnym ThermoMouse
  - Polar - szybkoschnące wkłady z *Dzianiny MAI-S ONE (MOMMY MOUSE ACTIV INSERT – SYSTEM ONE) z dodatkiem mikropolaru
  - Bamboo - szybkoschnące wkłady z *Dzianiny MAI-S ONE (MOMMY MOUSE ACTIV INSERT – SYSTEM ONE) wzmocnione bambusem
  - Silky bawełniane - szybkoschnące wkłady z *Dzianiny MAI-S ONE (MOMMY MOUSE ACTIV INSERT – SYSTEM ONE) z warstwą bawełny organicznej od skóry dziecka
  - Cotton Organic - wkłady z naturalnej, niebielonej bawełny organicznej - wewnętrzne warstwy frotty bawełnianej zamknięte w delikatnej bawełnie, przyjaznej dla skóry dziecka.

*Dzianina MAI-S ONE (MOMMY MOUSE ACTIV INSERT – SYSTEM ONE) to materiał chłonny, który został wyprodukowany specjalnie dla Mommy Mouse. Kilka lat doświadczeń w pieluchowaniu wielorazowymi pieluszkami pozwoliło nam zaprojektować materiał  o wyjątkowych parametrach chłonnych i termoregulacyjnych, który miękko układa się między nóżkami dziecka i pozwala na prawidłowy rozwój motoryczny maluchów.

Strona główna / Wkłady chłonne do SIO/System

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10