Wkłady chłonne do Kieszonki

Strona główna/Produkty/Wkłady chłonne/Wkłady chłonne do Kieszonki

Chłonność 100% natychmiast po pierwszym praniu.

Wyjątkowo elastyczne i miękkie jak pieluszki jednorazowe.

Wkłady do kieszonki/otulacza są wyjątkowo miękkie i chłonne. Dzięki swojej budowie wysychają błyskawicznie. Wkłady mają system nap spinających je z wkładami S lub z boosterem SIO. Dzięki temu możecie zwiększyć chłonność pieluszki, nic się w pieluszce nie przesuwa, wszystko jest zawsze na swoim miejscu.

  1. Thermo – Air wkłady Szybkoschnące Mikrofibrowe

składają się z trzech warstw mięsistej i bardzo chłonnej mikrofibry zamkniętej w materiale termoregulacyjnym. Mikrofibra, z której szyjemy wkłady została wyprodukowana w Polsce wg. wskazówek mommy mouse, jest wyjątkowo przewiewna i miękka, nie sztywnieje po praniu i błyskawicznie wysycha.

Zamknięta została w termoregulacyjnym materiale. Dzięki swojej strukturze materiał natychmiast pochłania wilgoć i rozprowadza ją równomiernie wewnątrz wkładu, dzięki temu osiągamy maksymalną chłonność całych wkładów, a nie tylko w miejscu zmoczenia. Warstwa termoregulacyjna pozwala na położenie wkładu na polarku kieszonki i np. zamianę latem kieszonki w otulacz. Cały wkład jest niezwykle delikatny dla skóry zarówno dziecka jak i rodziców.

  1. Bamboo – Air wkłady MIKROFIBRA + BAMBUS

składają się z dwóch warstw mięsistej i bardzo chłonnej mikrofibry zamkniętej z jednej strony w materiale termoregulacyjnym, a z drugiej wzmocnione bardzo chłonną i miękką frotą bambusową, wyprodukowaną w Polsce, posiadającą certyfikat OEKO TEX Standard 100. Warstwa bambusowa pozwala na użycie wkładu położonego na polarku kieszonki i np. zamianę latem kieszonki w otulacz, ponieważ bambus ma właściwości chłodzące. Takie rozwiązanie może być również stosowane przy odpieluchowaniu dzieci.

Wkłady mogą służyć również jako wkłady do otulacza Mommy Mouse.

Wkłady do kieszonki występują w trzech rozmiarach:

  • rozmiar S od 4kg – 6kg  [ 28 x 11 cm ]
  • rozmiar M od 6kg – 10kg [ 31 x 12 cm ]
  • rozmiar L od 10kg + [ 36,5 x 13 cm ]