Pieluszkowe ABC

Świadoma swojej kobiecości

Lazy

„Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.”

Pablo Picasso

W erze wielkiego konformizmu i konsumpcyjnego podejścia do życia – każdy z nas stanowi zagrożenie dla świata i naszej planety. Jakże często wybieramy łatwe i wygodne rozwiązania w  naszym codziennym funkcjonowaniu, nie zastanawiając się nad tym, czego tak naprawdę używamy i jaki to ma wpływ na nasz organizm, nasze zdrowie i życie – nie wspominając już o oddziaływaniu na nasze naturalne środowisko życia.

Czy naprawdę wybór ekologicznych zamienników jest drogie, skomplikowane i czasochłonne? Utrudniające codzienne funkcjonowanie? Czy nie jesteśmy tego… warte?

Świadomość bycia kobietą to nie tylko znajomość tajników własnego organizmu, swoich potrzeb i własnej wrażliwości czy psychiki. To także konieczność posiadania wielu absolutnie niezbędnych akcesoriów dających nam poczucie rzetelnej dbałości o nasz kobiecy wizerunek i komfort bytowania.

Produkty wielokrotnego użytku stanowią bardzo efektywną ekonomicznie i jakościowo alternatywę dla produktów jednorazowych. Mają różnorodne zastosowanie, a możliwość ponownego ich wykorzystania po wypraniu czy wyczyszczeniu to również realna oszczędność w domowym budżecie.

Każda kobieca kosmetyczka zawiera asortyment typu płatki kosmetyczne, myjki do twarzy, płatki peelingujące, rękawice do masażu twarzy, czy wkładki higieniczne, podpaski czy wkładki urologiczne.

Czy zdajemy sobie sprawę, że kupując jednorazowy asortyment, płacimy podwójnie za każdą sztukę – wkrótce wylądują w śmieciach, za których wywóz również płacimy…?

Zupełnie niepotrzebnie…

W dobie wycieczek na księżyc posiadamy już naturalne, przyjazne dla ciała i organizmu zamienniki, które nie muszą już zaśmiecać Matki Ziemi…

W https://mommymouse.com.pl/kategoria-produktu/strefa-kobiety/ znajdziemy szereg ekologicznych rozwiązań dla świadomych swojej kobiecej natury użytkowniczek.

Bogactwo propozycji na rynku wielorazowych akcesoriów kosmetyczno-higienicznych zaspokoi nawet najbardziej wybredne gusta, wystarczy zasięgnąć wiedzy – co dla mnie odpowiednie.

Wybierając w różnorodnej ofercie kosmetycznych gadżetów, nie tylko zadbamy o własne zdrowie, urodę czy zawartość portfela – ale także zmniejszymy ilość generowanych odpadów, a jest to bezcenne dla naszej planety.

https://mommymouse.com.pl/kategoria-produktu/strefa-kobiety/akcesoria-kosmetyczne/

Wszystkie artykuły wielokrotnego użytku zostały wyprodukowane z największą starannością z materiałów pochodzących od polskich producentów oraz posiadających atesty bezpieczeństwa.

Decydując się na zakup płatków kosmetycznych, wkładek higienicznych czy podpasek wielokrotnego użytku sprawiasz, że Twoja skóra ma kontakt z naturalnymi materiałami jak bawełna organiczna czy bambus bez sztucznych, chemicznych absorbentów wilgoci, nawilżaczy, środków zapachowych czy nawilżających. Cały arsenał chemicznych „ulepszaczy” wykazuje niekoniecznie pozytywny wpływ na naszą cerę a tym samym kondycję całego organizmu, często doprowadzając do alergii, odparzeń, wysypek czy podrażnień, jak również szereg infekcji np. układu rozrodczego.

Naturalnie najbezpieczniej…

Organic Line 300x173

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.