Pieluszkowe ABC

Dla każdego coś miłego | Pieluszka otulacz

Dla każdego coś miłego | Pieluszka otulacz

▶️ Dziś prezentujemy uniwersalne rozwiązanie dla każdego rodzica, który pragnie prostych i wygodnych rozwiązań podczas pieluchowania swojego maluszka, szczególnie na jego pierwszym etapie. Oczywiście mowa o pieluszce otulaczu należącym do podstawowego elementu pieluchowego ekwipunku. W tym odcinku Marysia i p. Beata omawiają zalety i wady (tych pierwszych jest zdecydowanie więcej) stosowania tego niezwykle praktycznego rozwiązania, które budzi grozę, zwłaszcza wśród osób ze starszego pokolenia. Nieśmiertelnymi pytaniami z ich strony w odniesieniu do tego systemu pieluchowania są: „czy ta ceratka oddycha?” oraz „czy tę ceratkę można wyprać?” – odpowiedź współczesnych mam brzmi: „absolutnie tak”.

Pieluszka otulacz stanowi jedną z najpopularniejszych pieluszek wielorazowych w ogóle. Zawdzięcza to prostej budowie, stosunkowo niskiej cenie i prostocie użytkowania. Ten typ pieluszki składa się z materiału PUL, który nie przemaka, a dodatkowo jest wyposażony w specjalną paroprzepuszczalną membranę z mikroporami, która utrzymuje optymalny poziom wilgotności wewnątrz pieluszki. Oprócz tego znajdziemy w niej siateczkę termoregulacyjną, dzięki której ani pupa, ani wkład nie przylega do materiału syntetycznego PUL. Co więcej, siateczka zapewnia termoregulację – innymi słowy cała konstrukcja oddycha – jest przewiewna. Prawidłowe ułożenie wkładu pozwoli uniknąć jego przesuwania i wysuwania, a przez to delikatna skóra dziecka będzie wolna od zaczerwienień oraz innych przykrych dolegliwości, ponieważ w pełni wykorzysta komfortowe właściwości pieluszki otulacza.

Chcecie dowiedzieć się więcej o tym sposobie taniego, prostego i uniwersalnego pieluchowania? Zapraszamy do obejrzenia całego materiału.

Kup teraz 👉 https://mommymouse.com.pl/kategoria-produktu/pieluszka-otulajaca/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.