Pieluszkowe ABC

Mommy Mouse | przewijamy maluszka | komfortowe AIO

Mommy Mouse | przewijamy maluszka | komfortowe AIO

▶️ Cykl nagrań dotyczący przewijania maluszków różnymi wariantami pieluszek wielorazowych od Mommy Mouse rozkręca się z każdym dniem, dlatego dziś specjalnie dla Was prezentujemy opcję AIO, czyli All-In-One – po polsku: „wszystko w jednym”.

Można by rzec, że jest to wariant dla leniwych rodziców, jednak to byłoby zbyt duże uproszczenie, a wręcz nadużycie. Nasze prezenterki pani Maria i pani Beata przekonują, że model AIO to zdecydowanie najbardziej wygodny dla rodziców i komfortowy dla dziecka sposób pieluchowania. Dzięki błyskawicznemu przewinięciu maluszka, zyskujemy cenny czas, który możemy wykorzystać na wykonanie innych czynności lub np. zmianę pieluszki u drugiego dziecka. Na szczególną uwagę zasługuje rozmiar Newborn, ponieważ jest on dedykowany dla noworodków oraz starszych dzieci o niższej wadze. U cięższych brzdąców sprawdzi się rozmiar OneSize.

AIO to pieluszka wyjątkowo funkcjonalna, ponieważ idealnie nadaje się na wszelkiego rodzaju wyjścia z dzieckiem jak np. spacery, jazda samochodem czy wizyta u dziadków. Co ważne, model ten nie przecieka, gdyż posiada szczelną warstwę PUL, natomiast od wewnątrz mamy niebieloną frottę bawełnianą 100% naturalną (Cotton Organic) oraz wkład chłonny. Okolice nóżek chroni system NO-CRUSH, który nie krępuje ruchów i zapewnia należytą szczelność. Wszystko to sprawia, że dzidziuś otrzymuje niesamowity komfort na wiele godzin, a „obsługa” pieluszki jest dziecinnie prosta – za sprawą gotowego „rynsztunku” i praktycznych napek. W przeciwieństwie do tetry nie trzeba jej składać ani prasować, można za to dodać mały booster, który zwiększy nam chłonność.

Więcej przydatnych rad znajdziecie w filmie!

Zapraszamy!

Ekipa MM 🐭

Kup teraz 👉 https://mommymouse.com.pl/kategoria-produktu/pieluszka-aio-system-all-in-one/#1602441772110-dd802feb-9de03d39-2ea0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.