Pieluszkowe ABC

Mommy Mouse | przewijamy maluszka | NewBorn: otulacz + wkład

Mommy Mouse | przewijamy maluszka | NewBorn: otulacz + wkład

▶️ W dzisiejszym odcinku pokażemy Wam, jak prosto i szybko przewinąć maluszka, używając do tej czynności wkładu chłonnego z systemem NO-CRUSH i pieluszki otulającej – oba w rozmiarze NewBorn.

Po raz kolejny p. Marysia i p. Beata tworzą materiał, dzięki któremu niedoświadczeni rodzice mogą zobaczyć, że pieluchowanie dzidziusia może być bardzo łatwe i zająć od 1 do 2 minut. Do tej operacji użyły otulacza z nieprzemakalnym PUL-em oraz wkładu chłonnego wyposażonego w NO-CRUSH system, co zapewnia dziecku wyjątkowy komfort oraz swobodę ruchów. Co ciekawe, burty z wkładu chowają się w gumkach, tworząc tzw. Estetyczną rynienkę oraz praktyczne rozwiązanie problemu wystającego i pijącego materiału. Otulacz, zachowując ostrożność, można suszyć w suszarce bębnowej. Bawełna znajdująca się wewnątrz stanowi naturalną ochronę i barierę przed przeciekaniem, pochłaniając zdecydowaną większość płynu. Otulacz i wkład to dwa proste gadżety, które sprawiają, że przewijanie małego brzdąca jest niesłychanie łatwe, ponieważ mamy tu do czynienia z zapinaniem na napki oraz burty, które świetnie dopasowują się do ciała dziecka, nie podrażniając przy tym jego delikatnej skóry. W efekcie noworodek otrzymuje wysoką i naturalną ochronę w postaci pieluszki wielorazowej (otulacza) oraz wkładu chłonnego w rozmiarze NewBorn. Nóżki uzyskują swobodę, nie krępując motoryki dziecka.

Jeśli chcecie zobaczyć, jak ugryźć pieluchowanie noworodka, zerknijcie do dzisiejszego odcinka!

Zapraszamy!

Ekipa MM 🐭

Kup teraz 👉 https://mommymouse.com.pl/kategoria-produktu/wklady/?filter_rozmiar=newborn&filter_no-crush-system=no-crush-system

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.