Pieluszkowe ABC

Mommy Mouse | przewijamy maluszka | otulacz newborn + tetraMouse

Mommy Mouse | przewijamy maluszka | otulacz newborn + tetraMouse

▶️ Czy wiecie na co zwrócić uwagę, aby przewijanie maluszka odbyło się prawidłowo i dało pożądany efekt? Jeśli nie, to zapraszamy do nowego odcinka, w którym pani Marysia, pani Beata oraz mała Róża zaprezentują, jak przewijać za pomocą otulacza newborn oraz tetramouse.

Generalnie rzecz biorąc przewijanie za pomocą wspomnianego systemu, wbrew powszechnej opinii, nie jest żadną filozofią, choć wymaga uważności oraz praktyki ze strony rodziców. Oczywiście, możemy wyróżnić przynajmniej kilka szkół zakladania tetry, jednak na potrzeby dzisiejszego odcinka przedstawimy 2 metody.

Metoda 1 jest banalnie prosta: bierzemy materiał tetramouse, składamy w prostokącik i umieszczamy go w otulaczu oraz zakładamy dziecku – czynność trwa kilkanaście sekund, zapewniając akceptowalną chłonność oraz wygodę.

Metoda 2 to tzw. „samolot”, czyli nieco wyższa szkoła jazdy, ponieważ polega na kilkukrotnym złożeniu tetramouse, najpierw w kwadracik, a następnie uformowaniu, podobnie jak w przypadku składania samolotu z papieru, skrzydełka. Krok dalej to dopasowanie kształtu „samolociku” do dziecka i odpowiednie nałożenie elastycznego otulacza z pulu, aby ten całkowicie zakrył tetramouse i nie krępował nóżek maluszka. Pamiętajmy, aby gumka i szew otulacza również zawinąć do wewnątrz w celu uniknięcia dyskomfortu malucha oraz zsunięcia, a w konsekwencji potencjalnych przecieków zawartości pieluszki. Całość umiejętnie zapinamy na napki.

Sposób „samolocikowy” jest nieco bardziej skomplikowany, gdyż wymaga pewnej wprawy, ale z drugiej strony zapewnia dziecku wyjątkowy komfort, a mamie spokój.

Na przykładzie otulaczaa newborn oraz tetramouse doskonale widzimy, że prawidłowe założenie pieluszki to połowa sukcesu, natomiast reszta to zastosowanie dobrej jakości produktów.

Zapraszamy do oglądania!

Ekipa MM 🐭

Kup teraz 👉 https://mommymouse.com.pl/produkt/bawelniana-eko-tetra-mouse/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.