Pieluszkowe ABC

Mommy Mouse | worek na pieluszki

Mommy Mouse | worek na pieluszki

▶️ Co zrobić ze zużytymi pieluszkami, które są przemoknięte, zabrudzone i nieprzyjemnie pachną, a do domu jeszcze daleka droga? Najlepiej schować do pulowego worka na pieluszki! W dzisiejszym odcinku zaprezentujemy Wam bardzo praktyczny produkt, który sprawdzi się nie tylko w awaryjnych sytuacjach poza domem, ale także wszędzie tam, gdzie będziecie potrzebować pojemnego i wodoszczelnego worka na pieluszki.

Minimalistyczny design, praktyczny pas na ramię, zapięcia oraz moc możliwości – tak w skrócie można opisać pulowy worek na pieluszki. Jest to wielofunkcyjny produkt, który można zabrać ze sobą na każdy wyjazd, piknik oraz wycieczkę na plażę, basen czy zwykły spacer po parku. Unikalnym, a zarazem uniwersalnym rozwiązaniem worka jest specjalne zapięcie dające możliwość zrobienia oczka i zawieszenia na burcie łóżeczka, przewijaka lub innego elementu konstrukcji dedykowanej dzieciom.

Worek składa się z dwóch warstw – nieprzemakalnego pulu oraz przyjemnej w dotyku bawełny – to rozwiązanie bezpieczne i bardzo praktyczne, ponieważ pozwala na dowolne wykorzystanie produktu od Mommy Mouse. Można w nim umieścić nie tylko zużyte pieluszki, ale również mokre kąpielówki, ręczniki, przemoczone ubranka oraz wszystko to, co wymaga tymczasowego przechowywania na czas transportu do pralki lub suszarki. Co więcej, zamykanie na zamek błyskawiczny uniemożliwia wydostanie się nieprzyjemnych zapachów. Worek jest miękki, plastyczny i miły w dotyku oraz nie rzuca się w oczy, zapewniając maksimum dyskrecji.

Włączcie wideo i poznajcie uniwersalny worek na pieluszki!

Zapraszamy!

Ekipa MM 🐭

Kup teraz 👉 https://mommymouse.com.pl/produkt/wielofunkcyjny-i-uniwersalny-bawelniany-worek-pul/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.