Pieluszkowe ABC

NOWOŚĆ | ochrona materaca | prześcieradło bawełniane

NOWOŚĆ | ochrona materaca | prześcieradło bawełniane

▶️ Zapraszamy na nastepny odcinek, w którym pani Marysia i Pani Beata zaprezentują nowość, czyli nieprzemakalne prześcieradło bawełniane, idealne dla każdego maluszka. To bardzo innowacyjny produkt, ponieważ łączy w sobie wiele pieluszkowych zalet oraz pełni funkcję praktycznego prześcieradełka, które można rozłożyć w każdym łóżeczku.

Tajemnica nowego produktu tkwi w jego budowie, bowiem jest tzw. pul bawełniany, do którego doszyto gumki. Pul znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie z materacem oraz razem z nieprzemakalną membraną chroni go przed wilgocią. Z kolei od strony skóry dziecka znajdziemy delikatną i miękka bawełnę, która zapewnia dziecku niezwykły komfort podczas leżakowania czy snu. Warto podkreślić, że pul to specjalne tworzywo sztuczne, ale nie cerata! Dzięki miksowi pulu i bawełny kontakt dziecięcej skóry z tym produktem jest bezpieczny i nie odparza. Inną zaletą takiego rozwiązania jest zapewnienie komfortu termicznego i dobrej wentylacji, bowiem prześcieradełko oddycha.

Co więcej, nieprzemakalne prześcieradło bawełniane zostało zaprojektowane w dwóch wersjach, tj. na materac łóżeczkowy i materac koszykowy. Daje to spore możliwości konfiguracji oraz dostosowania do aktualnych potrzeb malucha. Ponadto minimalistyczny design pasuje do wszystkiego, a cenną właściwością produktu jest to, że skóra dziecka nie poci się za sprawą optymalnej termowentylacji. Takie prześcieradło to produkt o wszechstronnym zastosowaniu w zależności od potrzeb maluszka i rodzica. Z pewnością każdy go doceni, tak samo jak to, że jest łatwy w użyciu.

Więcej wskazówek czeka na Was w dzisiejszym video!

Zapraszamy do oglądania!

Ekipa MM 🐭

Kup teraz 👉 https://mommymouse.com.pl/produkt/przescieradlo-pul-bawelniane-nieprzemakajace/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.