Pieluszkowe ABC

Od niemowlaka do przedszkolaka, czyli pieluszkowe rozmiary w MM

Od niemowlaka do przedszkolaka, czyli pieluszkowe rozmiary w MM

System pieluchowania Mommy Mouse został skrupulatnie przemyślany, sprawdzony i dopracowany tak, aby zabezpieczyć potrzeby pieluszkowe dziecka od etapu noworodkowego aż do momentu odpieluchowania.

Aby system wielorazowego pieluszkowania spełniał pożądane przez rodziców aspekty-ekologiczny, prozdrowotny, proekonomiczny kierujemy się w naszych propozycjach niezbędnym minimum, bez potrzeby tworzenia form przejściowych, najczęściej służących krótko i wymuszających potrzebę zakupu kolejnych rozmiarów.

Aby prawidłowo dobrać rozmiar pieluszki dla swojego dziecka należy wziąć pod uwagę nie tylko wagę, ale i budowę ciała maluszka. Dobór pieluszki to sprawa bardzo indywidualna, gdyż każde dziecko to odrębna jednostka posiadające własne preferencje i predyspozycje.

Prawidłowo dobrana pielucha, dostosowana do wymogów dziecka to…połowa sukcesu…

NEWBORN

Rozmiar noworodkowy dedykowany jest od 2,5-3 kg do ok.7 kg wagi ciała . Dla noworodków polecamy pieluszki z wycięciem na niezagojony pępek oraz systemem no-crush:

  • Otulacz Newborn z dedykowanymi wkładami wyposażonymi w system no- crush (popularne „burty MM”), które zatrzymują zawartość pieluszki w środku – zapobiegają wypłynięciu nieczystości na zewnątrz pieluszki. Do otulacza świetnie nadają się również wkłady proste do otulaczy w rozmiarze S, jak również zwykłe pieluchy tetrowe.
  • AIO Newborn, komfortowe rozwiązanie dla młodych mam. Pieluszka kompletna, gotowa do założenia na pupę maluszka.

BUBBLE GUM New Born Klepsydra

ONE SIZE

Rozmiar OS przeznaczony dla dzieci od ok. 4 kg -16 kg wagi ciała.

Przy maksymalnym spięciu pieluszki systemowymi napami pionowymi (regulującymi wielkość pieluchy) otrzymujemy rozmiar zbliżony wielkością do rozmiaru NB, w trakcie wzrostu dziecka regulujemy jej wielkość dostosowując do aktualnych potrzeb dziecka.

Pieluszka w rozmiarze One Size ”rośnie wraz z dzieckiem”, często wystarcza do momentu przejścia do korzystania z nocnika.

W rozmiarze OS oferujemy:

22255007 1929811437283956 4524509840849476479 O

 

JUNIOR-XL

Rozmiar Junior powstał z myślą o dzieciach o wadze 6 kg-19 kg.

Każde dziecko indywidualnie, w swoim czasie zaczyna przygodę z nocnikiem. Dla tych, które dłużej potrzebują zabezpieczenia pieluchowego np. w okresie nocnym dedykowany jest Otulacz XL wraz ze specjalnie dobranym zestawem wkładów Junior lub Formowanką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.