Pieluszkowe ABC

Od niemowlaka do przedszkolaka, czyli pieluszkowe rozmiary w MM

Od niemowlaka do przedszkolaka, czyli pieluszkowe rozmiary w MM

System pieluchowania Mommy Mouse został skrupulatnie przemyślany, sprawdzony i dopracowany tak, aby zabezpieczyć potrzeby pieluszkowe dziecka od etapu noworodkowego aż do momentu odpieluchowania.

Aby system wielorazowego pieluszkowania spełniał pożądane przez rodziców aspekty-ekologiczny, prozdrowotny, proekonomiczny kierujemy się w naszych propozycjach niezbędnym minimum, bez potrzeby tworzenia form przejściowych, najczęściej służących krótko i wymuszających potrzebę zakupu kolejnych rozmiarów.

Aby prawidłowo dobrać rozmiar pieluszki dla swojego dziecka należy wziąć pod uwagę nie tylko wagę, ale i budowę ciała maluszka. Dobór pieluszki to sprawa bardzo indywidualna, gdyż każde dziecko to odrębna jednostka posiadające własne preferencje i predyspozycje.

Prawidłowo dobrana pielucha, dostosowana do wymogów dziecka to…połowa sukcesu…

NEWBORN

Rozmiar noworodkowy dedykowany jest od 2,5-3 kg do ok.7 kg wagi ciała . Dla noworodków polecamy pieluszki z wycięciem na niezagojony pępek oraz systemem NO-CRUSH:

  • Otulacz Newborn z dedykowanymi wkładami wyposażonymi w system no- crush (popularne „burty MM”), które zatrzymują zawartość pieluszki w środku – zapobiegają wypłynięciu nieczystości na zewnątrz pieluszki. Do otulacza świetnie nadają się również wkłady proste do otulaczy w rozmiarze S, jak również zwykłe pieluchy tetrowe.
  • AIO Newborn, komfortowe rozwiązanie dla młodych mam. Pieluszka kompletna, gotowa do założenia na pupę maluszka.

Od niemowlaka do przedszkolaka, czyli pieluszkowe rozmiary w MM

ONE SIZE

Rozmiar OS przeznaczony dla dzieci od ok. 4 kg -16 kg wagi ciała.

Przy maksymalnym spięciu pieluszki systemowymi napami pionowymi (regulującymi wielkość pieluchy) otrzymujemy rozmiar zbliżony wielkością do rozmiaru NB, w trakcie wzrostu dziecka regulujemy jej wielkość dostosowując do aktualnych potrzeb dziecka.

Pieluszka w rozmiarze One Size ”rośnie wraz z dzieckiem”, często wystarcza do momentu przejścia do korzystania z nocnika.

W rozmiarze OS oferujemy:

Od niemowlaka do przedszkolaka, czyli pieluszkowe rozmiary w MM

 

JUNIOR-XL

Rozmiar Junior powstał z myślą o dzieciach o wadze 6 kg-19 kg.

Każde dziecko indywidualnie, w swoim czasie zaczyna przygodę z nocnikiem. Dla tych, które dłużej potrzebują zabezpieczenia pieluchowego np. w okresie nocnym dedykowany jest Otulacz XL wraz ze specjalnie dobranym zestawem wkładów Junior lub Formowanką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.