Pieluszkowe ABC

Pieluchowanie Juniora – Pieluszki Wielorazowe XL

Pieluchowanie Juniora – Pieluszki Wielorazowe XL

▶️ W filmie Marysia i p. Beata opowiedzą o tym, jak pieluchować już nieco starsze dzieci, czyli takie, które uczęszczają do żłobka lub są już dumnymi przedszkolakami. Pieluchowanie juniora to wyzwanie dla każdego rodzica, ponieważ waga naszego „maluszka” to zwykle grubo ponad 10 kg. W takim razie dziecko potrzebuje pieluszki masywniejszej i w większym rozmiarze – JUNIOR.

Ekspertki wzięły na warsztat takie rozwiązania jak pieluszkę otulającą z kompletem dedykowanych wkładów, formowankę i majteczki treningowe, czyli trenerki. Każdy system ma pewne różnice, jednak zadaniem wszystkich jest zapewnienie optymalnego komfortu dla starszego dziecka, które z wielką pasją odkrywa otaczający je świat.

Pieluszka otulająca to podstawowa opcja pieluchowania z możliwością wyboru różnorodnych wkładów chłonnych od uniwersalnych Polar i Thermo po naturalne oraz bardzo chłonne Silky Cotton i frottę bambusową. A co powiedzielibyście na puchatą i chłonną formowankę, stanowiącą olbrzymi wkład chłonny? Warto dodać, że jest to kompaktowa pieluszka bardzo przydatna w czasie nocnego pieluchowania, ponieważ chłonie całą swoją powierzchnią. Na szczególną uwagę zasługują też bawełniane majteczki treningowe (trenerki) z pulem i chłonną frottą. To bardzo praktyczna i komfortowa opcja, kiedy brzdąc już prawie zakończył pieluchowanie, ale wciąż łapie „niespodzianki”.

A wiecie, co można zrobić, kiedy mimo dobrej znajomości potrzeb swojego juniora dostępna oferta MM jest niewystarczająca? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziecie w filmie!

Kup teraz 👉 https://mommymouse.com.pl/rozmiar/xl/​

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.