Pieluszkowe ABC

Pieluszka All In One – faworyt na wyjścia i spacery

Pieluszka All In One – faworyt na wyjścia i spacery

▶️ Czas na przedstawienie pieluszkowego mercedesa wśród wielorazówek – przed Wami luksusowy system All In One, czyli „wszystko w jednym”. Choć niektórzy nazywają go „ekologicznym pampersem”, to tak naprawdę ma on z nim niewiele wspólnego – nic poza prostotą i wygodą użytkowania. Pieluszka typu AIO doskonale sprawdzi się na wszelkiego rodzaju spacerach, wyjściach czy w podróży, kiedy przewinięcie dziecka musi być szybkie. Docenią ją także tatusiowie, dziadkowie oraz nianie ze względu na bardzo prostą obsługę.

Pieluszka AIO została zaprojektowana jako groźny konkurent dla klasycznych jednorazówek – z jedną różnicą – w AIO komfort nie jest pozorem, a prawdziwym doznaniem. Jeśli użyjemy jej raz, to nie będziemy chcieli przestać, ponieważ można ją dostosować do potrzeb fizjologicznych maluszka oraz dodatkowo zwiększyć chłonność np. boosterem. Zastosowane w niej materiały wyprzedzają o lata świetlne sztuczne wynalazki od wielkich koncernów.

Sekret AIO tkwi nie tylko w zewnętrznej warstwie PUL, która jest wodoodporna i przewiewna, ale także w tym, co umieszczono wewnątrz. W środku znajduje się absorbent wykonany z miękkiej frotty – niebielonej bawełny. Ten naturalny materiał idealnie sprawdza się w wielorazówkach, ponieważ w kontakcie z wrażliwą skórą dziecka nie powoduje odparzeń. W AIO nie stosujemy wymiennych wkładów chłonnych na rzecz doszytego „języka chłonnego”, który posiada dodatkowe przeszycia ułatwiające jego składanie i dostosowanie do aktualnych potrzeb w zakresie chłonności. Dzięki temu AIO to bardzo wygodny i wszechstronny system pieluchowania, który w rozmiarze Newborn posiada NO-CRUSH

Głodni kolejnych informacji? Obejrzyjcie wideo!

Zapraszamy

Ekipa MM 🐭

Kup teraz 👉 https://mommymouse.com.pl/kategoria-produktu/pieluszka-aio-system-all-in-one/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.