Pieluszkowe ABC

Pierwsza bielizna | trenerki – majteczki treningowe

Trenerki - pierwsza bielizna najmłodszych

▶️ Jeśli okres pieluchowania Twojego dziecka powoli przechodzi do historii, to poznaj unikalny gadżet w postaci majteczek treningowych, czyli popularnych trenerek. Ten model bielizny z zabezpieczeniem pieluszkowym docenią przede wszystkim rodzice, którzy posiadają małego sportowca. Jednak osoby chcące zachować komfort psychiczny zarówno dziecka, jak i swój również skorzystają na tym rozwiązaniu.

Trenerki to pierwsza bielizna dla małych dzieci oraz stanowi bardzo ważny element w życiu każdego juniora i rodzica, ponieważ jest oznaką samodzielności w zakresie potrzeb fizjologicznych. Co najciekawsze, majteczki treningowe posiadają specjalne zabezpieczenie, które chroni je przed „mokrą wpadką”. Budowa trenerek to głównie naturalna bawełna i wykonany z niej pas otulający bioderka, jednak w newralgicznych miejscach majteczki wyposażono w chłonne wzmocnienie. Jego zewnętrzna (kolorowa) część składa się z nieprzemakalnego PUL-u, natomiast ta wewnętrzna to jedna warstwa chłonnej frotty. Z kolei środek majteczek jest wyściełany miękką tkaniną THERMO, która daje dziecku odczucie umiarkowanego „mokro”, gdy w rzeczywistości jest dość sucho.

Dużą zaletą trenerek jest fakt, iż bardzo szybko schną (nie trzeba kupować wielu sztuk), a ponadto ich środek jest odporniejszy na zaplamienia w porównaniu z materiałami w pełni naturalnymi – w efekcie łatwiej je doprać po „wpadce”. Jeżeli uznasz za konieczne, trenerki możesz doposażyć w cieniutki wkład chłonny lub booster, co przyda się tym brzdącom, które wciąż uczą się eksplorować świat, ale bez noszenia pieluchy.

Czy wiesz, co trenerki mogą dać Tobie i Twojemu maluchowi oprócz tego, co wyżej opisano? Jeśli nie, to oglądaj video!

Zapraszamy

Ekipa MM 🐭 

Kup teraz 👉 https://mommymouse.com.pl/kategoria-produktu/inne/trenerki-majteczki-treningowe/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.