Pieluszkowe ABC

Spokojna noc | Wkłady nocne Night Soft & Night Plus

Spokojna noc | Wkłady nocne Night Soft & Night Plus

▶️ Jeśli na horyzoncie mamy zbliżającą się noc, która jak zwykle będzie długa i obfitująca w wiele „mokrych atrakcji”, to warto poznać innowacyjne wkłady nocne od marki Mommy Mouse, czyli Night Soft i Night Plus. Dzięki nim żaden maluszek nie będzie się wybudzał i „wypłakiwał” zmianę pieluszki, ponieważ wspomniane wkłady charakteryzują się bardzo wysoką chłonnością, a jednocześnie zapewniają niezwykle komfortowy sen w zdrowych warunkach. Również rodzicom!

Wkłady Night Soft i Night Plus są przeznaczone do łączenia ze wszystkimi wkładami klepsydrowymi z linii systemów pieluchowania wielorazowego SIO (Snap-In-One), tj. SIO Polar Air, SIO Bamboo Air i SIO Thermo Air. Co istotne, można je łączyć z rozmiarami S/M i L/XL za pomocą praktycznego zestawu napek, a także dodać booster.

Wkład nocny Night Soft to unikalna struktura bazująca na dzianinie MAI-S ONE, która została wykonana na specjalne zamówienie Mommy Mouse. Dzięki niej zestaw zyskuje 3 bardzo mięsiste warstwy frotty hydro o bardzo wysokiej chłonności. Co więcej, dzianina ta wyróżnia się wyjątkowo szybkim schnięciem. Wkład Night Soft zawiera również 2 warstwy materiału termoregulacyjnego Thermo Mouse. Z kolei budowa wkładu nocnego Night Plus jest bardzo podobna, bowiem składa się z 2 warstw naturalnej i miękkiej frotty bambusowej, natomiast w warstwie spodniej zamiast dzianiny MAI-S ONE użyto materiał termoregulacyjny Thermo Mouse.

Więcej niuansów i wskazówek nt. prawidłowego korzystania z wkładów nocnych oraz instruktaż łączenia znajdziecie na nagraniu.

Zapraszamy

Ekipa MM 🐭

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.