Pieluszkowe ABC

Uniwersalne rozwiązanie | pieluszka kieszonka

Pieluszka Kieszonka-wygodnie i praktycznie

▶️ A co byście powiedzieli, gdyby Marysia i p. Beata opowiedziały Wam co nieco o jednej z najfajniejszych pieluszek pod słońcem? Jeśli nie macie nic przeciwko, to zapraszamy do świata pieluszek wielorazowych, gdzie ostatnio rządzi „kieszonka” – dobra na każdą okazję! W dzisiejszym odcinku prezentujemy jej nieocenione walory, które zdobyły serca wielu mam i… tatusiów.

Pieluszka kieszonka to nie tylko uniwersalne rozwiązanie na pieluchowanie naszego dziecka, ale również duża wygoda w użytkowaniu. Cała magia tego typu pieluchy bierze się stąd, że jest wyposażona w funkcjonalną, tzw. kieszeń chłonną. Dzięki niej każdy wkład będzie trzymał się stabilnie we wnętrzu pieluszki, dając maluszkowi dużą wygodę. Co więcej, dopasowując wkład możemy nim manewrować, by osłaniał newralgiczne miejsca – narażone na zmoczenie. Inną zaletą tego rozwiązania jest możliwość wcześniejszego przygotowania pieluszki i wkładu dla innej osoby, która pod naszą nieobecność będzie sprawować opiekę nad dzieckiem.

Budowa pieluszki kieszonki to oczywiście podstawa wykonana z nieprzemakalnego i przewiewnego PUL-u, wspomnianej kieszeni chłonnej oraz części wewnętrznej. W przypadku wnętrza mamy do wyboru 3 opcje: Silky Cotton, Thermo-Air oraz mikropolar. Pierwszy z nich to naturalna bawełna organiczna, która szybko schnie i daje uczucie „mokro” od skóry dziecka. Materiał Thermo-Air świetnie sprawdza się latem podczas upałów ze względu na dobrą wentylację i umiarkowane uczucie „suchości”. Z kolei Mikropolar jest niezwykle miły w dotyku, a przy tym izoluje wilgoć, dzięki czemu skóra dziecka jest otulona suchą i przyjemną warstwą…

Więcej porad i wskazówek po wciśnięciu ▶️ !

Zapraszamy

Ekipa MM 🐭

Kup teraz 👉 https://mommymouse.com.pl/kategoria-produktu/kieszonka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.