Pieluszkowe ABC

Wygodne pieluchowanie | pieluszki SIO (Snap-In-One)

Wygodne pieluchowanie | pieluszki SIO (Snap-In-One)

▶️ Tym razem na warsztat weźmiemy bardzo ciekawe pieluszki, a mianowicie system SIO (Snap-In-One), czyli po polsku „zepnij w jedno”. Ekspertki z Mommy Mouse w przystępny i bardzo rzeczowy sposób omawiają, do czego służy ten system pieluchowania, dla kogo jest przeznaczony, oraz jak odnaleźć się w świecie pieluszek wielorazowych.

Generalnie utarło się, że system AIO (All-In-One) jest najbardziej komfortowy i wygodny w użytkowaniu. Jednak system SIO wcale nie ustępuje temu pierwszemu ani praktycznością, ani komfortem, a co więcej jest zwyczajnie tańszy. Z tego (SIO) systemu pieluchowania będą zadowolone przede wszystkim osoby, które dopiero uczą się korzystania z wielorazówek, a do tego nie chcą wydawać fortuny na pieluchowanie dziecka. Jest to również dobre rozwiązanie, kiedy musimy często oddawać szkraba pod opiekę innej osoby lub do żłobka – pieluszkę wystarczy spiąć i założyć, podobnie jak w AIO.

Do głównych zalet systemu SIO zaliczamy szybkie schnięcie, szczególnie przydatne zimą oraz dla nieocenione dla rodziców, którzy mają dużo obowiązków albo małe mieszkanie albo jedno i drugie. Co ciekawe SIO to swego rodzaju AIO, z którego można wypiąć wkład chłonny za pomocą wewnętrznych napek. Dzięki nim żaden wkład nie będzie się przesuwał, dając komfortowe warunki dziecku. Pieluszka SIO to w pewnym sensie otulacz, ponieważ posiada nieprzemakalną warstwę PUL – do niego wpinamy superchłonny booster oraz dedykowany wkład chłonny. Ponadto, możemy wybierać spośród wielu dedykowanych wkładów chłonnych w zależności od rozmiaru, chłonności czy rodzaju materiału.

Czy system pieluchowania SIO będzie również idealny dla Twojego maluszka? Sprawdź to, odpalając wideo!

Zapraszamy

Ekipa MM 🐭 

Kup teraz 👉 https://mommymouse.com.pl/kategoria-produktu/pieluszka-sio-system-snap-in-one

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.